Preskočiť na obsah
RRC 26
Otvoriť menu

IT a telekomunikácie

RRC 26 s.r.o.

Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Sídlo
Prievidza
Od roku
2014
IČO
47 699 418

RRC 26

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Košovská cesta 23, 971 01 Prievidza
Na trhu od
18. marca 2014
IČO
47 699 418
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 62.90)
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
15
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte RRC 26

Spoločnosť RRC 26 s.r.o. má sídlo na adrese Košovská cesta 23, 971 01 Prievidza. Zapísaná je od 18. marca 2014 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov“ (62.90). Predmet činnosti tvorí 15 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
RRC 26 s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 699 418
DIČ
2024054417
Dátum vzniku
18. marca 2014
Sídlo
Košovská cesta 23, 971 01 Prievidza
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 30328/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 62.90)
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 29. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa RRC 26 zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 15 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Počítačové služby

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Prenájom hnuteľných vecí

Zobraziť všetkých 15 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Počítačové služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Vedenie účtovníctva
  • Pravy a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti - fitness tréner II. kvalifikačného stupňa

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli RRC 26 s.r.o.?

Sídlo je na adrese Košovská cesta 23, 971 01 Prievidza.

Čím sa RRC 26 s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov“ (62.90). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; počítačové služby.

Aké je IČO – RRC 26 s.r.o.?

IČO je 47 699 418, DIČ 2024054417.

Kedy vznikla RRC 26 s.r.o.?

Vznik: 18. marca 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Košovská cesta 23 971 01 Prievidza

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre RRC 26 s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rrc-26.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.